O NAS - BAST POLSKA

 Szanowni Państwo,

W imieniu Przedsiębiorstwa BAST POLSKA oraz Z.D.B GLAZER zapraszamy Państwa do udziału w ogólnokrajowej konferencji „Niezawodny komin = bezpieczny dom”

Główną ideą naszej konferencji jest zaprezentowanie najnowszej, rzetelnej wiedzy na temat zagrożeń płynących z nieszczelnego komina, obowiązujących norm i przepisów związanych z bezpieczeństwem, możliwości ubezpieczenia mienia a także praktycznej wiedzy na temat uszczelniania komina.
W tym celu zaprosiliśmy najwybitniejszych przedstawicieli specjalizujących się w niniejszych zagadnieniach oraz doświadczonych praktyków.

Konferencja odbędzie się na przełomie września i października w Małopolsce ( Szczegółowa agenda, termin i miejsce zostaną podane początkiem września)

Bogaty program konferencji obejmuje zarówno wykłady, jak i warsztaty oraz dyskusje panelowe. Zależy nam bowiem, żeby konferencja była okazją nie tylko do nabycia wiedzy i umiejętności, ale także do dyskusji.

Z uwagi, iż liczba osób jest ograniczona zależy nam na wstępnej deklaracji uczestnictwa. Koszt udziału w konferencji wyniesie 369 zł brutto za osobę.


Niniejsza cena obejmuje:

  • Nocleg z piątku na sobotę ( dokładny termin podany zostanie początkiem września)
  • Przerwy kawowe/obiadowe
  • Uroczysta kolacja + bankiet
  • Śniadanie w dniu wyjazdu
  • Materiały szkoleniowe
  • Certyfikat udziału w konferencji

 

Wstępny plan konferencji. Zaznaczamy, iż może on ulec zmianie.

 

Będziemy zobowiązani, jeśli wyrażą Państwo chęć udziału w konferencji oraz wstępnie potwierdzą swoje uczestnictwo
do dnia 31.08.2015 (prosimy o podanie: imienia i nazwiska, liczby osób, numeru kontaktowego, adresu do przesłania zaproszenia, e-maila)

Telefonicznie: (32) 726 30 64

Mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby Kontaktowe:
Barbara Gołdzińska
Beata Zajega
Magdalena Gołdzińska

Firmy Partnerskie

Grupa Sicol   Meex Chemia Budowlana   Kominy Centrum